Dagje Deventer

Datum 29 juni 2019

Een gezellige middag, zaterdag 29 juni 2019, voor mensen met hiv en hun naasten om elkaar te treffen en te leren kennen in een leuke intieme setting. Deventer is een van de oudste steden van Nederland en we gaan vandaag een klein stukje van de oude stad ontdekken.

Waar

De Fermerie, Muggeplein 9, 7411 NW Deventer

Toegang is gratis en je krijgt twee consumptiebonnen.

Programma

  • Vanaf 13.30: Ontvangst
  • 14.00: Speelse kennismaking
  • 15.00: Start stadsspeurwandeling
  • 16.00: Vraag en antwoord
  • 16.30: Afsluiting en borrel

Zaterdag is marktdag dus het is lekker druk en gezellig in de stad.

Kom je van ver met het openbaar vervoer, dan kan het lonen om www.treinreiziger.nl te checken voor goedkope treinkaartjes.

Routebeschrijving vanaf station Deventer (10 minuten):
Steek recht tegenover het station over en volg de Singelstraat. Blijf min of meer rechtdoor lopen door Sijzenbaanplein, Achter de broederen, Engestraat, Stromarkt en Graven. Aan het einde van de Nieuwe Markt rechtsaf de Noordenbergsstraat in. Op het Muggeplein zie je de Fermerie aan de linkerkant.

Met de auto?
Parkeer op de Worp aan de overkant van de IJssel en neem het pontje over de rivier. Loop tot aan de Nieuwe Markt en ga links de Noordenbergsstraat in. Op het Muggeplein zie je de Fermerie aan de linkerkant.

 

Later dit jaar zijn er ook nog twee bijeenkomsten in de regio, hou de agenda in de gaten!
- 12 oktober Dagje Zutphen
- 14 december Dagje Enschede

 

 

Deze informatie is nuttig