Poz&Proud's Chat&Drinks@4

Datum 16 december 2018

Op zondag 16 december ben je weer van harte welkom op Chat&Drinks@4 – de maandelijkse borrel voor poz mannen in de Prik, georganiseerd door Poz&Proud. Boost je weerstand, kom langs en ontmoet andere mannen in een ontspannen sfeer.

Onze gastheren verwelkomen je vanaf 16.00 uur met een gratis drankje!
De CD4-borrel vindt regelmatig plaats op de derde zondag van de maand. Omdat de Prik gewoon open is en er ook andere bezoekers in de bar zijn, staan bij de deur twee van onze vrijwilligers om onze gasten op te vangen. De vrijwilligers zijn herkenbaar aan de rode Poz&Proud-shirts. Spreek ons ook vooral aan bij vragen!

CD4 – 16 december – 16.00 - 18.00 uur – Bar Prik, Spuistraat 109 te Amsterdam (dichtbij het CS).  
Meer informatie op www.pozandproud.nl/.

Deze informatie is nuttig