Saving Lives in Africa - A Photographic Journey

Datum 24 juli 2018 tot en met 31 juli 2018

Medicijnen redden levens. Maar hoe zorg je ervoor dat elke dosis telt en ook de meest afgelegen gemeenschappen worden bereikt?

saving lives in africa 250De dekking van aidsremmers in Afrika is dit decennium meer dan verdubbeld, van 21 procent in 2010 tot 54 procent in 2016. In het kader van de Internationale Aidsconferentie die in juli 2018 in Amsterdam neerstrijkt, organiseert het Zuid-Afrikaanse bedrijf Imperial Logistics de fototentoonstelling ‘Saving Lives in Africa Requires Innovative Thinking. A Photographic Journey’.

De beelden tonen wat er allemaal komt kijken bij het bieden van gezondheidszorg tot in de verste uithoeken van het Afrikaanse continent. Van de strijd tegen de grote aantallen vervalste medicijnen tot de forse logistieke uitdagingen die het Afrikaanse landschap biedt.

De Balie - Kleine-Gartmanplantsoen 10 – Amsterdam

Deze informatie is nuttig