Filmbezoek After Louie

Filmbezoek After Louie

Datum: 16 maart 2018

 

Vrijdag 16 maart 2018 draait om 21.30 uur de film After Louie, met borrel na afloop. In deze onconventionele romance zien we Sam (Alan Cumming), een kunstenaar en activist van ACT UP die de eerste jaren van hiv en aids heeft meegemaakt. Hij worstelt met een schuldgevoel omdat hij een overlevende is.

Met een dieet van nicotine en drank aanschouwt hij vol verbijstering de jongere generatie homomannen en hun onbevangen gebruik van sociale media, sexting en politieke onverschilligheid. Maar wanneer hij de verleidelijke jonge Braeden (Zachary Booth) in een bar ontmoet, laat hij zijn boosheid varen en ze beginnen een niet alledaagse relatie.

De film is Engelstalig, zonder ondertiteling.
Meer informatie vind je op: rozefilmdagen.nl en afterlouie.com.
Waar: Het Ketelhuis, Pazzanistraat 4, 1014 DB Amsterdam
Eigen bijdrage: € 5,-

Aanmelden via het Servicepunt: ma, di, do van 14.00 - 22.00 uur op 020 - 689 25 77 of via e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. o.v.v. naam en telefoonnummer.

Deze informatie is nuttig