Long Term Survivor Paasbrunch Amsterdam

Datum 21 april 2019

De Long Term Survivors houden op Eerste Paasdag, 21 april 2019, een gezamenlijke brunch! Van 12.30 - 15.30 uur ben je van harte welkom. De Paasbrunch vindt plaats op de Eerste Helmersstraat 17 te Amsterdam. Rond het eten worden vaak onderwerpen besproken maar er is ook altijd veel ruimte voor gezelligheid en onderlinge gesprekken onder het genot van een goed verzorgde lunch.

Aanmelden

Er wordt geen eigen bijdrage gevraagd. Graag aanmelden via het Servicepunt: ma, di, do van 14.00 - 22.00 uur op 020 - 689 25 77 of via e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. o.v.v. naam, aantal personen en dieetwensen.
De vrijwilligers heten je van harte welkom!

Deze informatie is nuttig