Long Term Survivor lunch Amsterdam

Datum 16 december 2018

De Long Term Survivors besluiten het jaar 2018 met een feestelijke gezamelijke lunch! We zullen terugblikken op het jaar van de Internationale Aids conferentie en vooruitkijken naar 2019! Van 12.30 - 16.00 uur ben je van harte welkom bij de Lunch van de Long Term Survivors. Deze vindt plaats op de Eerste Helmersstraat 17 te Amsterdam. Rond het eten worden vaak onderwerpen besproken maar er is ook altijd veel ruimte voor gezelligheid en onderlinge gesprekken onder het genot van een goed verzorgde lunch.

Aanmelden

Er wordt geen eigen bijdrage gevraagd. Graag aanmelden via het Servicepunt: ma, di, do van 14.00 - 22.00 uur op 020 - 689 25 77 of via e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. o.v.v. naam, telefoonnummer en dieetwensen.
De vrijwilligers heten je van harte welkom!

Deze informatie is nuttig