Long Term Survivors bij de Pride Walk

Datum 27 juli 2019

Op de eerste dag van de Pride week in Amsterdam, zaterdag 27 juli, loopt Long Term Survivors weer mee met de Pride Walk! Kom jij ook? We ontmoeten elkaar om 11.30 uur bij het homomonument, naast de Pink Point kiosk.

lts pride walk 350Net als vorig jaar willen wij als Long Term Survivors zichtbaar zijn tijdens de Pride Walk van het homomonument naar het Vondelpark – voor deze dag omgetoverd tot Pride Park. In het park vind je ook een stand van de Hiv Vereniging met informatie en mensen die met je in gesprek gaan.

Wil jij meedoen met de zichtbaarheid van de Long Term Survivors en ons T-Shirt dragen tijdens de Pride Walk? Stuur dan een e-mail aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en geef je kledingmaat door.
Lees hier meer informatie over de Pride Walk.

 

 

Deze informatie is nuttig