Lunch in Amsterdam met Long Term Survivors

Datum 15 september 2019

Op zondag 15 september 2019 organiseert Long Term Survivors weer een lunch waarbij je in een ontspannen sfeer anderen kunt ontmoeten en ervaringen uit kunt wisselen. De lunch vindt plaats van 13.00 - 15.30 uur bij de Hiv Verenigng, Eerste Helmersstraat 17 in Amsterdam.

lunch buffet 350Kom jij genieten van deze gratis lunch die bij mooi weer ook nog buiten in de tuin plaats kan vinden? Aansluitend is er de mogelijkheid om de CD4-borrel van Poz&Proud te bezoeken. Deze is vanaf 16.00 uur in de Prik, Spuistraat 109 in Amsterdam (dichtbij CS).

Aanmelden

Graag aanmelden bij het Servicepunt zodat we weten op hoeveel mensen we kunnen rekenen bij het voorbereiden van de lunch. Het Servicepunt is telefonisch bereikbaar op 020 - 689 25 77 op ma, di en do van 14.00 - 22.00 uur. Of stuur een e-mail aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. o.v.v. LTS lunch 15 september; je naam; telefoonnummer en eventuele dieetwensen.

 

 

 

Deze informatie is nuttig