LTS & Roze Filmdagen: Jean Paul Gaultier: Freak and Chic

Datum 20 september 2020

Op 20 september 2020 staat de film 'Jean Paul Gaultier: Freak and Chic' op het programma. De in maart afgelaste Roze Filmdagen gaan nu wél nog door, maar in afgeslankte vorm met veel minder zitplaatsen i.v.m. de corona-maatregelen. 'Freak and Chic' is nog uitbundiger dan zijn kleding, een ware ode aan creativiteit. Queer and fabulous!

gaultier 1 350

We hebben 4 kaartjes ter beschikking voor de documentaire over Jean Paul Gaultier.

Naast de iconische en uitzinnige kleding, maakt ook zijn eigenzinnige keuze van modellen duidelijk waarom Gaultier zo’n belangrijke plaats inneemt. De gesprekken over de dood van zijn partner Francis Menuge, die aan aids overleed in 1990 en hoe ook dit een plaats krijgt in de revue, geven diepgang aan deze bijzondere biopic. (Frans en Engels gesproken, Engels ondertiteld.)

De kaartjes zijn voor deze plaatsen:
Rij 1, plaatsen 12 en 13
Rij 2, plaatsen 3 en 4
Je zit dus met z'n tweetjes naast elkaar. Jullie zouden dus i.v.m. de corona-maatregelen sowieso samen moeten zijn.

Wie wil?

Kaartje kost je als LTS maar € 5,-.
Geïnteresseerd? Stuur heel snel een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Bekijk hier de officiële trailer

Waar en hoe laat

Het Ketelhuis, Westergasfabriek, Amsterdam. Start film om 15.30 uur.

Met positieve groet,
De Long Term Survivors
Caroline, Wolfgang, Rob, Peter, Hans

Deze informatie is nuttig