Hiv - en wat dan nog?! Panelgesprek over open zijn over hiv

Datum 01 december 2022 tot en met 01 december 2022

Hoe is het om open te zijn over dat je hiv hebt? Wat zijn de reacties van je omgeving? En hoe ga je om met negatieve reacties? Op 1 december Wereldaidsdag gaat een panel van ervaringsdeskundigen hierover in gesprek tijdens een bijeenkomst in Roermond. 

De avond wordt georganiseerd door Wereldaidsdag Limburg, de Hiv Vereniging en Buddyzorg Limburg. Drie personen die al vele jaren hiv hebben, vertellen onder leiding van moderator Gerrit-Jan Meulenbeld over hun ervaringen en gaan met het publiek in gesprek. 

Wethouder Marianne Smitsmans-Burhenne (sociaal domein, gezondheid & diversiteit) zal de bijeenkomst openen. Het programma vindt plaats in de Tuinzaal van het Stadhuis in Roermond (Markt 31) en begint om 17:00 uur, tot 18:30 uur. De bijeenkomst 'Hiv – en wat dan nog?!' is mede mogelijk gemaakt door de gemeente Roermond.

Toegang is gratis, je bent van harte welkom.

 

Hiv - en wat dan nog?! Panelgesprek over open zijn over hiv

 

 

 

 

Deze informatie is nuttig