De workshopreeks in Roermond start februari 2019

Datum 04 februari 2019

De Hiv Vereniging organiseert nu ook de workshopreeks in Limburg, zes bijeenkomsten voor mensen met hiv. Deelname is gratis en zal plaatsvinden in Roermond! De workshop start komend voorjaar, de data: 4-2, 11-2, 25-2, 11-3, 18-3 en 25-3.

De workshopreeks is – in eerste instantie – bedoeld voor mensen met hiv die relatief kort de diagnose hebben. Maar ook al weet je het wat langer, ook dan kan je deelnemen: mogelijk ben je na een tijd er aan toe om meer informatie te krijgen en anderen met hiv te ontmoeten. Lees de uitgebreide informatie over de workshopreeks.

Ben je geïnteresseerd in het meedoen met een workshopreeks? Neem dan contact op met het Servicepunt (maandag, dinsdag en donderdag van 14.00 tot 22.00 uur op: 020 – 689 25 77). Zij kunnen jouw vragen beantwoorden en je als deelnemer op de lijst plaatsen.

Deze informatie is nuttig