35 jaar met hiv: 'Ik ben één van de weinigen uit die tijd die nog leeft'

Gepubliceerd: 04 juli 2018

Erwin leeft al 35 jaar met hiv. Radio Een Vandaag laat in de week van 2 juli zijn verhaal horen. Hij hoorde zijn diagnose op zijn 26-ste en de arts meldde dat hij de 30 niet zou halen.

erwin sander 250Woorden als hiv of aids bestonden toen nog niet. Er heerste zoiets als 'homo-kanker'. 'Er gebeurde in die tijd ontzettend veel met mensen om me heen. En het hebben van hiv heeft veel invloed op je leven'.

Beluister de verhalen van Erwin op Radio Een Vandaag (je moet wel een aantal cookies accepteren wil je de geluidsfragmenten zien). Waarbij het laatste deel de uitwisseling is tussen Erwin en Sander. Erwin gaat in gesprek met de 32-jarige Sander van Oorspronk. Schuld, schaamte en het stigma van hiv is dat veranderd afgelopen decennia?

Deze informatie is nuttig