Interview met Louis en Celicia voor campagne 'Seksuele Gezondheid'

Gepubliceerd: 04 september 2019

De Hiv Vereniging heeft meegewerkt aan de landelijke campagne ‘Seksuele Gezondheid’ van Mediaplanet. Hierin vertellen Celicia en Louis over hun ervaringen en over het belang van het bespreekbaar maken van hiv!

De campagne is vandaag van start gegaan en bevat onder andere een bijlage in de Telegraaf over seksuele gezondheid. Een van de onderwerpen die aanbod komt is leven met hiv. Hiervoor worden Louis en Celicia geïnterviewd over hoe hiv een rol speelt in hun leven.

Mediaplanet wilt met de campagne aandacht vragen voor seksuele gezondheid en het belang van een open gesprek hierover. Meer weten over de campagne? Ga naar de website.

Het interview van Louis lees je hier.

Het interview van Celicia lees je hier.

Deze informatie is nuttig