Officieel sinds mei 2017

De oprichting van de sectie Heteromannen werd in mei 2017 goedgekeurd door de ALV. Er is een goede samenwerking met de groep Posidivas in het organiseren van activiteiten waarbij zowel heteromannen als vrouwen welkom zijn.

Een boottocht in maart Rotterdam werd zeer goed bezocht met 23 personen, Er was fijne samenwerking met het COC en een vrijwilliger van de Hiv Borrel voor het gebruik van de locatie. In juli was er een buitenactiviteit in het Amstelpark in Amsterdam waar ondanks het minder goede weer 20 volwassenen waren en enkele kinderen. De verhouding mannen-vrouwen was 50/50 en er waren meer koppels dan bij vorige gelegenheden.  Coördinator is zeer actief in andere onderdelen van de vereniging en in de media, omdat er veel vraag is naar heteromannen. Er zijn wel contacten gelegd met andere heteromannen,  maar er is nog geen sprake van een vaste kern.

Deze informatie is nuttig