Kerst-Lunch Den Haag

Datum 18 december 2019

De speciale Kerst-lunch wordt feestelijk geserveerd door enthousiaste vrijwilligers. Zij verzorgen een gevulde tafel waarbij iedereen kan aanschuiven. Zo zit je nooit alleen en is er altijd iemand om mee te praten.

De lunch vindt plaats bij COC Haaglanden aan de Scheveningseveer 7 te Den Haag. Een plek met meer ruimte om meer mensen op de lunch te ontvangen. We hopen jullie daar dan ook allemaal te ontmoeten.

Er is een inloop vanaf 12.00 uur, de lunch begint om 13.00 uur. Er wordt deze keer geen eigen bijdrage gevraagd. Als je komt, graag even aanmelden bij Liesbeth, dit i.v.m. de boodschappen. Liefst via WhatsApp 06 - 444 823 81 of anders per e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

foto cochaaglanden 500

Deze informatie is nuttig