Tentoonstelling over hiv en aids

Datum 01 december 2021 tot en met 22 december 2019

De samenwerkende partnerorganisaties gezonde seksualiteit in Den Haag nodigen je graag uit voor de tentoonstelling "Hiv en aids: geschiedenis, stigma, taboe en toekomst" in het Atrium van het Stadhuis in Den Haag, Spui 70.

Goede behandeling van hiv is nu gelukkig mogelijk. De tentoonstelling gaat over de geschiedenis van hiv en aids vanaf de jaren 80 in de vorige eeuw, over taboes, stigma, hiv en corona en de toekomst.

De tentoonstelling loopt van 1 december tot 22 december 2021 en is gemaakt door de samenwerkende partners GGD Haaglanden afdeling gezondheidsbevordering en Centrum Seksuele Gezondheid GGD Haaglanden, COC Haaglanden, Hiv Vereniging regio Haaglanden, Leiden e.o.en Buddy Netwerk. Deze tentoonstelling is in 2019 tot stand gekomen in nauwe samenwerking met het Stadsarchief in Amsterdam en toen ook rond Wereld Aids Dag (1 december) voor publiek zichtbaar geweest.

 

foto: Jurriaan Brobbel
foto: Jurriaan Brobbel

 

Deze informatie is nuttig