Barbecue in het Stadsklooster

Datum 31 augustus 2019

Gezellig samen eten, kennis maken met nieuwe mensen en ervaringen uitwisselen? Dat kan tijdens de Hiv+ Zomer Barbecue! Zaterdag 31 augustus in de prachtige tuin van het Stadsklooster in Den Haag.

Voor wie?

Voor iedereen die leeft met hiv, in Den Haag en wijde omgeving. Ook familieleden, vrienden of mensen die in de hiv-zorg werken zijn van harte welkom. Uiteraard houden we rekening met mensen die vegetarisch of halal eten.

Wanneer?

Zaterdag 31 augustus van 16.00 tot 21.00 uur.

Waar?

Stadsklooster Den Haag, Westeinde 101, 2512 GW Den Haag.

Kosten?

De kosten voor de barbecue zijn € 6,00 per persoon, inclusief drankjes.

Aanmelden!

Zorg dat je erbij kunt zijn en meld je vandaag nog aan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Vermeld je naam, adres, aantal personen en dieetwensen. Je ontvangt dan van ons een bevestiging van je aanmelding en een betaalverzoek voor de eigen bijdrage. Na het betalen van de eigen bijdrage is je aanmelding definitief. Hiermee kunnen we zorgen dat er genoeg eten en drinken op tijd kan worden ingeslagen.

Bellen mag ook. Maandag, dinsdag of donderdag tussen 14.00 - 22.00 uur, op 020 - 689 25 77.
Aanmelden kan tot 17 augustus.

 

 

Deze informatie is nuttig