Jonas (sportverlener) vertelt over The Young Ones

Published: 01 May 2011

“Slechts 1 dag waren wij (Coen en ik) bij The Young Ones. De kinderen wisten al van onze ‘taak’: we gingen met hen sporten! Bij de entree van het pand was al duidelijk dat er aan enthousiasme bij de kinderen geen gebrek was! Naast enthousiasme merkte Coen en ik ook veel interesse en nieuwsgierigheid op.

Voor ons was het een ervaring die op deze manier homogeen is, ieder kind heeft dezelfde aandoening, als ze die niet hadden waren ze hier ook niet. De kinderen zijn tijdens deze weekenden zichzelf omdat ze wat hun aandoening betreft precies hetzelfde zijn, iets wat voor hen in het dagelijks leven haast onmogelijk is. We bevonden ons op dat moment in hun veilige omgeving maar werden direct merkbaar geaccepteerd. ‘Die jongens komen iets leuks doen, dus zij zijn leuk’daar leek het op.

Aan het eind van deze mooie dag konden wij concluderen dat wij met erg veel plezier met de kinderen hebben beleefd en zij ook met ons”

Jonas

This information is useful