Wat een feest!

Published: 13 December 2018

Zanger en acteur Gerben Grimmius speelt in de maand december in het Tapastheater zijn voorstelling 'Wat een feest'. De zanger is onder andere bekend van het lied 'een goed gesprek' waarin hij het stigma rondom leven met hiv aankaart.  

wateenfeestV2socialmediaWie neemt tegenwoordig nog de moeite voor een écht goed gesprek? Gerben wil daar verandering in brengen en vindt december dé perfecte maand hiervoor. Hij nodigt u in Wat een feest! uit om bij hem aan de gedekte tafel aan te schuiven voor een kennismaking die veel verder gaat dan oppervlakkige uitwisseling van wetenswaardigheden. Via persoonlijke, grappige en ontroerende verhalen en liedjes geeft hij een kijkje in zijn ziel. Al blijkt al snel dat een goed gesprek niet zo makkelijk is als het lijkt als je écht iets te vertellen hebt.

Voor meer informatie bekijk de website van het Tapastheater

 

 

This information is useful

Read also

Poz Paradise

Read more: >