Noord-Nederland in 2018

De Hiv Vereniging wordt door de regiocontactpersoon vertegenwoordigd in het hiv-aidssteunpunt (HAS), waar overlegd wordt welke activiteiten voor hiv-positieven er in Noord Nederland kunnen plaatsvinden en wie van de organisaties dat zou kunnen oppakken.

workshopreeks smWorkshopreeks Positief Leven

De regiocontactpersoon heeft veel inspanning geleverd om de interesse voor de workshopreeks te wekken bij de behandelteams, maar dit heeft helaas niet geleid tot voldoende aanmeldingen om een groep te starten.

American Picknick

De regiocontactpersoon is er niet in geslaagd om voldoende medestanders te mobiliseren om een brede laagdrempelige ontmoetingsactiviteit in het Stadspark / Noorderplantsoen van de grond te krijgen en besloot zijn pogingen te staken omdat er onvoldoende animo lijkt te zijn voor onderlinge ontmoetingen. Er is een openstaande vacature voor regioco√∂rdinator voor Noord-Nederland, waarvoor zich nog geen geschikte kandidaat heeft gemeld,

 

This information is useful