Hiv Vereniging ondersteunt community initiatief Dutch Emergency Fund

Gepubliceerd: 15 maart 2020

De Hiv Vereniging ondersteunt het community initiatief Dutch Emergency Fund (DEF) en hun fundraising via de website. DEF is een project dat sekswerkers in Nederland steunt die momenteel door het COVID-19 virus in directe financiële problemen komen. 

Wat is de rol van de vereniging?

De vereniging geeft administratieve ondersteuning waaronder gebruik van ons account bij payment provider Mollie.Alle opbrengsten zullen rechtstreeks ten goede komen aan de doelstellingen van het initiatief.

Waarom doen wij dit?

Wij vinden het belangrijk om mensen uit onze community te ondersteunen en sekswerkers horen daar ook bij. Gezien wij als vereniging een stabielere positie hebben binnen het veld kunnen wij onze hulp aanbieden aan dit soort initiatieven.  

Wil je meer weten over het Dutch Emergency Fund? Klik dan hier. 

Wil je meer weten over COVID-19? Klik dan hier.

Deze informatie is nuttig