Leven met hiv in het nieuws op Wereld Aids Dag 2017

Gepubliceerd: 06 december 2017

Elk jaar worden mensen die leven met hiv geïnterviewd in het kader van Wereld Aids Dag.

jacq adoptiekind 250Vanuit de vereniging zijn Chris en Jacqueline door de NOS bevraagd over stigma en hiv. Bart is geïnterviewd door RTV Arnhem over de hiv-behandeling vroeger en nu, de toch nog late diagnoses die voor komen en de n=n campagne.
Nieuws en Co gaan met Loek en Jacqueline verder in op leven met hiv vroeger en nu en de huidige onderdrukking van het virus (beluister de uitzending van 16.00 - 17.00 uur op de minuten 12.00 - 17.00 & 45.00 - 55.00 op de tijdlijn).
chris fitness 250Chris vertelt in Hart van Nederland hoe goed hij zich nu voelt in tegenstelling tot vroeger. Jacqueline meldt bij RTL dat men op school of hockey niet bang hoeft te zijn voor de overdracht van hiv. Haar dochter gebruikt medicatie waardoor ze hiv niet kan overdragen. Trouwens, als er iets gebeurt, moet men zich aan de hygiëneprotocollen houden zoals bij alle kinderen. Dus er is geen reden voor angst of speciale behandeling.

Deze informatie is nuttig