Nieuwe column the Voice News Magazine 'A Healthy Lifestyle'

Gepubliceerd: 24 juni 2019

The Voice News Magazine is een samenwerking aangegaan met de Hiv Vereniging en plaatst elke maand een column van Eliane Becks Nininahazwe over leven met hiv.

Het tijdschrift dat vooral online, maar ook offline, beschikbaar is focust zich op nieuws uit verschillende landen in Afrika en is Engelstalig. Zoals ze op hun website aangeven willen ze met hun tijdschrift bewustzijn creëren onder Afrikanen en meer verbintenis aangaan tussen Afrika en de rest van de wereld. De Hiv Vereniging heeft activist Eliane Becks Nininahazwe gevraagd of ze voor het tijdschrift maandelijks een column wil schrijven over leven met hiv. Deze maand heeft Eliane het over het belang van een gezonde levenstijl in combinatie met je hiv-diagnose. 

  pdf Wil je de colum van Eliane lezen? Klik dan hier. (855 KB)

 

Deze informatie is nuttig

Lees ook

The Voice News Magazine plaatst columns over hiv

Lees meer: >

Nieuwe column the Voice News Magazine over borstvoeding

Lees meer: >

Nieuwe column the Voice News Magazine over 'double trouble'

Lees meer: >