The Voice News Magazine plaatst columns over hiv

Gepubliceerd: 23 januari 2019

The Voice News Magazine is een tijd terug de samenwerking aangegaan met de Hiv Vereniging en plaatst elke maand een column van Eliane Becks Nininahazwe over leven met hiv. 

Het tijdschrift dat vooral online, maar ook offline, beschikbaar is focust zich op nieuws uit verschillende landen in Afrika en is Engelstalig. Zoals ze op hun website aangeven willen ze met hun tijdschrift bewustzijn creëren onder Afrikanen en meer verbintenis aangaan tussen Afrika en de rest van de wereld. De Hiv Vereniging heeft activist Eliane Becks Nininahazwe gevraagd of ze voor het tijdschrift maandelijks een column wil schrijven over leven met hiv. 

Met deze samenwerking probeert de Hiv Vereniging meer kennis over te dragen over leven met hiv. Momenteel zijn er al vijf columns verschenen (zie hieronder) en komt in februari de zesde column uit die we ook zullen plaatsen op onze blog.  

Columns eerder verschenen in The Voice News Magazine:

Deze informatie is nuttig